Úvodní stránka → Diskuse – ohlasy

Diskuse – ohlasy

Na této stránce chceme uveřejňovat vaše ohlasy, náměty.. Pokud budete chtít diskutovat, pojďte do toho..:) Pište dotazy, co vás zajímá, pište názory, postřehy, co vás napadne. Budeme rádi, pokud uvedete vaše jméno, popřípadě odkud jste.

Vaše příspěvky pište na adresu info@fpp-sokolov.cz , do předmětu mailu napište prosím „příspěvek"

Už nám několik zajímavých mailů dorazilo, zde jsou, včetně případných reakcí.

. . . děkujeme za podporu

Dobrý večer, můj obdiv všem, kteří se na přípravě a obrodě festivalu podíleli! dočti to »

Výborný nápad hodný následování ! Jenom je těžké v každé kategorii vybrat jednoho . „Ocenění“ by si zasloužili všichni zůčastnění , ale i mnoho dalších. dočti to »

. . . chodíme do práce, máme co dělat o víkendu, ale tohle nás baví . . .

Vazeni, opet se potvrzuje, ze uz nejen Prazaci, ale i vy Češi jste asi spadli z Marsu a zijete v jinem svete. dočti to »

děkujeme, budeme se snažit . . .

Vážení, celá akce je výborný nápad, je to jedna z vynikajících forem, jak vylepšit stav naší politiky a také trochu lidem otevřít oči, že vše není takové jak se prezentuje. dočti to »

Skvělé- držím všechny palce této akci! Jen mám obavu- jak budete Paroubkem označeni! Ale to vám muže být fuk! Alespon vám to doporučuji! dočti to »

Jen škoda, že se nedá dát hlas pro více papalášů a prasáren..Díky za skvělou anketu :o°)) dočti to »

..děkujeme..:)

Dobrý den pane Balatko, jsem ročník ´59 a tu pravou FFP jsem zažil. „Větralo si tam plíce“ mnoho našich interpretů populární, rockové, ale i folk-tramp-country muziky. Nebudu je zde vyjmenovávat. V Sokolovském okrese to bývala větší událost, než-li oslavy bolševického 1.Máje. dočti to »

milé..

Dobrý den, jsem se u Vaší ankety docela zasmál, trefili jste to. Připadá mi, že už to naši rádobypolitici opravdu přehánějí. Jiří dočti to »

Stručné, jasné, výstižné. Děkujeme Jano..:)

Bomba, bomba, naprostá bomba..:) Jana dočti to »

Poměrně dlouhá odpověď na poměrně dlouhý příspěvek na téma Čunek

Dobrý den, sice nejsem Paní Balatka ale Pan Balatka, ale považuji tu nepřesnost v oslovení, která mě pobavila, za automatickou opravu provedenou Vaším Wordem nebo textovým editorem, který používáte. Ale k Vašemu dopisu – cením si zájmu o naší akci a toho, že jste věnoval čas čtením našich stránek. Doufám, že jste se alespoň trochu pobavil a kliknul jste si na Vašeho favorita na Českého Papaláše..:) Co se týče pana Čunka a jeho „kauzy“, tak mě na tom všem netěší ta věc, že nemohl svojí případnou nevinu dokázat před nezávislým soudem. Já nevím, zdali je vinen nebo nevinen, ani mi nepřísluší ho soudit.. Ale vzhledem k tomu, kolik se kolem toho napsalo a kolik spekulací vzniklo, ať už přičiněním kohokoliv, mi přijde velká škoda, že ke skutečnému procesu nedošlo. dočti to »

Poměrně dlouhý příspěvek na téma Čunek..

Paní Balatko, zaregistroval jsem na stránkách Festivalu Politické Písně Sokolov „plamenné“ příspěvky o Jiřím Čunkovi, dokonce ve dvou kategoriích. Rozhodl jsem se, že Vám, jako pořadateli té akce, musím napsat pár řádek, týkající se zmíněného téma i Vás. Po přečtení stránek FPP jsem pochopil, že jste znalcem poměrů v naší zemičce, a že jste tedy měl potřebu komentovat uměle vytvořenou „kauzu Čunek“. Ale proč začínáte svůj příběh odprostředka? Začněte na startu. dočti to »

Anketa – dobrý nápad, i když..

Zdravím. Anketa mě dost pobavila, díky, výbornýá nápad. Ale někteří politici mi tam chybí. Co třeba Langer? Zaorálek? Škromach? Nebo Kateřina „Biomasa“ Jaques? dočti to »

12

Novinky

Fotogalerie z Festivalu politické písně Sokolov 2011

4. listopad 2011 23:41 Zde jsou fotografie René Carana z celého průběhu letošního FPP2011.

Video – vyhlášení výsledků

3. listopad 2011 23:35 zdroj ČTK

Výsledky ankety Český papaláš 2011

3. listopad 2011 23:12 Tak a je dohlasováno, spočteno, vyhlášeno.. a zde to je vše popořadě, jak to letos dopadlo..

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku.

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu.

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se?

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Transparency International

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Mladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
HB PrintRadio BeatVYMĚŇTE POLITIKY

2009 – 2011 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia