Úvodní stránka → Napsali o nás

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku. dočti to »

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu. Skokanem mezi politiky, kteří si nejlépe užívají své koryto, se stal šéf Věcí veřejných Radek John. dočti to »

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se? dočti to »

Českým papalášem roku zvolen Klaus, skokanem je John

4.11.2011 – tyden.cz – V internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 o Papaláše roku zvítězil prezident Václav Klaus. Za Prasárnu roku Češi zvolili vznik politické koalice na pražském magistrátu. Skokanem mezi politiky, kteří nejlépe využívají své koryto, se stal předseda Věcí Veřejných Radek John. dočti to »

Klaus bags Czech ‘Politico Fat Cat of the Year’ award

4.11.2011 – www.ceskapozice.cz – President Václav Klaus wins ‘Politico Fat Cat of the Year’ poll; ‘Pigsty of the Year’ award goes to Prague City Hall grand coalition. Author: Tom Jones dočti to »

Papalášem roku je Klaus, Rath mu dýchal na záda

3.11.2011 denik.cz – Praha – Prezident Václav Klaus byl dnes na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku. dočti to »

Papaláš 2011: ve finále jsou Klaus a Rath

27.10.2011 li­dovky.cz – PRAHA – Prezident Václav Klaus a středočeský hejtman David Rath jsou horkými kandidáty na hlavní cenu ankety Český papaláš 2011. dočti to »

Papaláš roku? Rath nebo Klaus

27.10.2011 par­lamentnilisty­.cz – V internetové anketě o českého papaláše zůstanou pravděpodobně ve finále prezident Václav Klaus s poslancem Davidem Rathem. Šanci má i lékař Ladislav Barták nebo předseda Věcí veřejných Radek John. dočti to »

Klaus a Rath jsou horkými adepty na anticenu Český papaláš 2011

26.10.2011 bles­k.cz – Prezident Václav Klaus a středočeský hejtman David Rath jsou horkými kandidáty na hlavní cenu ankety Český papaláš 2011. „Podle průběžných výsledků mají takřka stejný počet hlasů,“ řekli na dnešní tiskové konferenci pořadatelé Festivalu politické písně Sokolov 2011. Anketa, jejíž výsledky je možné ovlivnit ještě do půlnoci 2. listopadu, je jeho součástí. Všichni nominovaní jsou na internetové adrese Ceskypapalas.cz, kde je možné hlasovat. dočti to »

V nominaci na papaláše je i prezident Klaus

4.10.2011 denik.cz, Deník – Třetí ročník internetové ankety Český papaláš 2011, která by ráda reflektovala současnou úroveň politické kultury v ČR, zahájil v těchto dnech hlasování. dočti to »

Papaláš roku: vyberte, kdo si nejvíc užívá svého koryta

30.9.2011 – MF Dnes, idnes.cz. Je větší papaláš prezident Václav Klaus, kterému v Chile zmizelo v kapse protokolární pero, nebo ministr Josef Dobeš, který rozdával statisícové odměny? Oba dva jsou nominováni do soutěže Papaláš roku. Akce se vysmívá politické zvůli a využívá možnosti zasmát se třeba i prezidentovi. Zdroj: http:/­/zpravy.idnes­.cz/…/domaci.as­px?… dočti to »

Lidé mohou na internetu znovu hlasovat pro Papaláše roku

30.9.2011, ČTK, ceskenoviny.cz. Festival politické písně Sokolov dnes zveřejnil nominace na letošní cenu Papaláš roku. Třetí ročník ankety opět nabízí hlasování ve třech kategoriích, kromě hlavní kategorie Papaláš roku mohou lidé volit Skokana roku pro nově objevené osobnosti, které se něčím negativním zapsaly do povědomí veřejnosti, a Prasárnu roku. dočti to »

12345...8

Novinky

Fotogalerie z Festivalu politické písně Sokolov 2011

4. listopad 2011 23:41 Zde jsou fotografie René Carana z celého průběhu letošního FPP2011.

Video – vyhlášení výsledků

3. listopad 2011 23:35 zdroj ČTK

Výsledky ankety Český papaláš 2011

3. listopad 2011 23:12 Tak a je dohlasováno, spočteno, vyhlášeno.. a zde to je vše popořadě, jak to letos dopadlo..

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku.

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu.

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se?

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Transparency International

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Mladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
HB PrintRadio BeatVYMĚŇTE POLITIKY

2009 – 2011 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia