Úvodní stránka → Napsali o nás

Napsali o nás

Odstartovala anketa Český papaláš 2011

30.9. 2011, literarky.cz. Dnes byla spuštěna anketa Český papaláš 2011. Hlasování bylo spuštěno před několika okamžiky. dočti to »

Politická píseň: festival jako provokace

9.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní sokolovský Festival politické písně byl Proti pasivitě a v tomto smyslu skutečně přinesl řadu podnětů, více i méně vážných. „Současné noviny jsou stále obrázkovější a triviálnější. Při vší úctě, jinak byste si je vy, čtenáři, nekupovali. Ano, nevyzýváme, nenavádíme lidi k přemýšlení ani k činu, spíše vás už jen bavíme,“ přiznal při zahajovací tématické besedě v kině Alfa vedoucí komentátor deníku MF DNES Martin Komárek. dočti to »

Papalášem roku je David Rath. Vyhrál díky povolebnímu pádu Jiřího Paroubka

6.6.2010 – iDnes.cz – Sokolov – Letošní cenu Papaláš roku získal na sokolovském Festivalu politické písně středočeský hejtman David Rath. S velkým odstupem se na druhém místě objevil pražský primátor Pavel Bém. Kvůli povolební situaci byl krátce před koncem ankety vyřazen favorizovaný Jiří Paroubek. dočti to »

Papalášem roku byl na festivalu v Sokolově zvolen David Rath

6.6.2010 – ČTK – Sokolov – Pořadatelé Festivalu politické písně Sokolov letos vyhlásili Papalášem roku středočeského hejtmana Davida Ratha. O jeho vítězství rozhodla anketa, která začala na internetu v dubnu. Jasným vítězem a obhájcem loňského prvenství se dlouho jevil dosavadní předseda ČSSD Jiří Paroubek, krátce před uzavřením ankety z ní byl ale vyřazen. Podle pořadatele akce Miroslava Balatky to byla reakce na dění po volbách a odstoupení Paroubka z funkce předsedy sociální demokracie. dočti to »

Nad pokračováním Festivalu politické písně visí otazník

6.6.2010 – Sokolovský deník – Sokolov – Sokolov – Více než dvacet tisíc hlasů se sešlo v anketě Český papaláš, která si opět po roce vzala na mušku politiky a nastavila jim kritické zrcadlo dočti to »

My a oni v Sokolově

3.6.2010 – Lidové noviny – ODPOSLECHY – Do Sokolova se vrátil Festival politické písně! Humoristé jako Ester Kočičková a rozhněvaní lidé jako J. X. Doležal se vysmívají politické zvůli, hrají k tomu hudebníci, kteří by taky chtěli lepší poměry. Srdečnou podporu akci už vyjádřil kolega Jiří Peňás ve víkendových LN (Vymítání papaláše ze Sokolova), pro úplnost nabídněme pohled, který nenachází tolik nadšení. dočti to »

Festival proti pasivitě opět provokuje

2.6.2010 – MF Dnes – Sokolov – Na dnešní večer chystá Politická píseň Sokolov divadelní představení Zajatci. V zítřejším programu se představí Ester Kočičková, která se ujme také moderování závěrečných koncertů. dočti to »

Řekni Sokolov a ozve se ti píseň. A festival začal

1.6.2010 – MF Dnes – Sokolov – V Sokolově včera začal týdenní multižánrový festival Politická píseň. Odstartoval odhalením monumentu s názvem Obětiště na náměstí Budovatelů. I letos mohou lidé hlasovat v internetových anketách Český papaláš nebo Prasárna roku. Závěr akce obstará dvoudenní koncert pod širým nebem v areálu Bohemie. dočti to »

Festival burcuje proti pasivitě a umí i pobavit

29.5.2010 – MF Dnes – Sokolov – Letošní ročník loni obnoveného Festivalu politické písně Sokolov začne v pondělí a vyvrcholí dvěma koncerty pod širým nebem na sokolovské Bohemii v pátek a v sobotu, akci doprovodí také anketa Krajský papaláš – komunální Štětináč, do které „soutěžící“ nominovaly regionální redakce MF DNES. dočti to »

V Sokolově začíná Festival politické písně

27.5.2010 – Právo – Sokolov – Internetová anketa o největšího českého papaláše jde do finiše. Výsledky vyhlásí během závěrečného koncertu dočti to »

Reinkarnovaný Sokolov podruhé

24.5.2010 – Týden – V loňském roce to ještě vypadalo jako jednorázová recese směrem k časům minulým. Ale Festival politické písně Sokolov opět po roce nabízí bohatý program. dočti to »

Přijďte si vyzkoušet orientační běh

3.6.2010 – Sokolovský deník – Sokolov – Pozvánka dočti to »

12345...8

Novinky

Fotogalerie z Festivalu politické písně Sokolov 2011

4. listopad 2011 23:41 Zde jsou fotografie René Carana z celého průběhu letošního FPP2011.

Video – vyhlášení výsledků

3. listopad 2011 23:35 zdroj ČTK

Výsledky ankety Český papaláš 2011

3. listopad 2011 23:12 Tak a je dohlasováno, spočteno, vyhlášeno.. a zde to je vše popořadě, jak to letos dopadlo..

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku.

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu.

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se?

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Transparency International

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Mladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
HB PrintRadio BeatVYMĚŇTE POLITIKY

2009 – 2011 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia