Úvodní stránka → Napsali o nás

Napsali o nás

Šokovaní lidé slyšeli budovatelskou znělku, ale i Lennona

2.6.2010 – Chebský deník – Sokolov – „Jen řekni Sokolov a ozve se ti píseň, jen řekni Sokolov a kola roztočí se,“ znělo v pondělí z reproduktorů na sokolovském náměstí Budovatelů. Konala se zde vernisáž společné výstavy Náměstí Budovatelů. Ta je součástí Festivalu politické písně Sokolov 2010. dočti to »

Nad politiky je ještě něco či někdo, upozorňuje monument

31.5.2010 – Sokolovský deník – Sokolov – Pořadatelé výstavy načasovali stavbu mohyly Obětiště záměrně na den zahájení voleb. dočti to »

Startuje festival, jehož mottem je boj proti pasivitě

29.5.2010 – Chebský deník – Sokolov – Již o příštím víkendu se budou v Sokolově při dvoudenním open air koncertu vyhlašovat výsledky ankety Český papaláš 2010. dočti to »

V Městském divadle vystoupí Zajatci

24.5. 2010 – Sokolovský deník – Sokolov – „Není vám lhostejné, co se kolem vás děje? dočti to »

Vymítání papaláše ze Sokolova

29. května 2010 – LIDOVÉ NOVINY, lidovky.cz – „Jen řekneš Sokolov, a ozve se ti píseň, jen řekneš Sokolov, a kola roztočí se.“ Příkladně stupidní píseň s tímto textem zněla před třiceti lety několikrát denně z rádia, když se v Sokolově konal Festival politické písně. Koná se zas. dočti to »

Festival burcuje proti pasivitě a umí i pobavit

29.května 2010 – MF Dnes – Letošní ročník loni obnoveného Festivalu politické písně Sokolov začne v pondělí a vyvrcholí dvěma koncerty pod širým nebem na sokolovské Bohemii v pátek a v sobotu, akci doprovodí také anketa Krajský papaláš – komunální Štětináč, do které „soutěžící“ nominovaly regionální redakce MF DNES. dočti to »

Na papaláše roku opět „kandiduje“ Paroubek, na štětináče Jančík

25. 5. 2010 – ČT24.cz – Praha – V anketě Český papaláš, která je součástí Festivalu politické písně Sokolov 2010, zatím vede loňský vítěz, předseda ČSSD Jiří Paroubek. V nové kategorii „komunální štětináč“ pro krajské papaláše má zatím největší šanci na vítězství starosta Prahy 5 Milan Jančík (ODS). Hlasování skončí 4. června, o den později výsledky organizátoři vyhlásí. Ceny pro letošní vítěze tvoří díla výtvarníka Davida Černého, jde o modely gripenů a pandurů jako symbol podezření z korupce. dočti to »

Lidé už volí Českého papaláše roku 2010

5.5. 2010 – Právo – Sokolov – Internetová anketa Český papaláš je po roce zpět. 
Lidé už mohou až do půlnoci 4. června vybírat mezi nominovanými politiky a svým hlasem rozhodnout, kdo nelichotivý titul pro rok 2010 získá. dočti to »

KOMENTÁŘ: Naši samci papaláši

4.5.2010 – MF Dnes, idnes.cz – Nominovaní do soutěže o papaláše roku jsou ve svém oboru třída. Benda, Bém, Paroubek, Filip, Rath… Jenže ať už dostane titul kterýkoliv z nich, bude to nespravedlivé. Papaláš roku se uděluje jako ropák, za určitý čin. (I když býti ropákem je někdy čest – naštvat biozelené sršatce může často i člověk rozumný.) dočti to »

Hlasující mohou vybrat svého Komunálního štětináče

4.5. 2010 – Sokolovský deník – Sokolov – Letošní nominace na Papaláše roku pomáhali vybírat studenti škol z Karlovarského kraje 

Sokolov – Posledního dubna, v den upalování čarodějnic, spustili organizátoři Festivalu politické písně Sokolov 2010 na webových stránkách festivalu anketu Český papaláš. dočti to »

Kdo si umí řádně užít své koryto? Zvolte papaláše roku 2010

30.4.2010 – MF Dnes, příloha Víkend, idnes.cz – Již podruhé se letos chystá vyhlášení soutěže o největšího českého papaláše. Tedy člověka, který si umí své koryto užít. Deník MF DNES je mediálním partnerem a převzal záštitu nad kategorií Skokan roku. Hlasovat můžete i o největší prasárně roku. dočti to »

Festival politické písně zahájil anketu o českého papaláše

30. dubna – ČTK – Sokolov – Festival politické písně Sokolov (FPP) spustil dnes letošní internetovou anketu o Českého papaláše. Stejně jako v loňském roce je možné hlasovat na stránkách festivalu www.ceskypapalas.cz v kategoriích Český papaláš, Prasárna roku a Skokan roku. Nově přibyla i anketa o Krajského papaláše a soutěž o nejlepší remix politického projevu, informoval ČTK za pořadatele Miroslav Balatka. dočti to »

12345...8

Novinky

Fotogalerie z Festivalu politické písně Sokolov 2011

4. listopad 2011 23:41 Zde jsou fotografie René Carana z celého průběhu letošního FPP2011.

Video – vyhlášení výsledků

3. listopad 2011 23:35 zdroj ČTK

Výsledky ankety Český papaláš 2011

3. listopad 2011 23:12 Tak a je dohlasováno, spočteno, vyhlášeno.. a zde to je vše popořadě, jak to letos dopadlo..

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku.

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu.

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se?

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Transparency International

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Mladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
HB PrintRadio BeatVYMĚŇTE POLITIKY

2009 – 2011 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia