Úvodní stránkaNapsali o nás → V nominaci na papaláše je i prezident Klaus

V nominaci na papaláše je i prezident Klaus

4.10.2011 denik.cz, Deník – Třetí ročník internetové ankety Český papaláš 2011, která by ráda reflektovala současnou úroveň politické kultury v ČR, zahájil v těchto dnech hlasování.

A nominace ve třech kategoriích jsou i letos vskutku zajímavé. „V tradiční kategorii Skokan roku 2011, která je určená pro nové nadějné tváře naší politické scény figurují například Radek John, Aleš Hušák či obviněný pražský lékař Jaroslav Barták," řekl pořadatel Miroslav Balatka ze Sokolova. Jak upřesnil, v další oblíbené kategorii Prasárna roku 2011, která se vztahuje k nejkřiklavějším počinům naší politické reprezentace, je namátkou odmítnutí zveřejnění platů vrcholných činitelů hradu, ekotendr nebo kauza Drobil. „No a pak následuje hlavní kategorie Český papaláš roku 2011, která je určena pro velké kluky naší politické elity," směje se Balatka. V ní nechybí nominovaní Vít Bárta, Josef Dobeš, David Rath a dokonce ani Václav Klaus. Hlasovat lze na www.politickapisen.cz. Hlavním partnerem pražského festivalu je město Sokolov, letošním duchovním partnerem pak iniciativa Vymentepolitiky.cz. „Politická píseň má ve svém názvu Sokolov, takže si myslíme, že by to byla vynikající propagace našeho města," řekl starosta Sokolova Zdeněk Berka.

5. říjen 2011 17:00

Novinky

Fotogalerie z Festivalu politické písně Sokolov 2011

4. listopad 2011 23:41 Zde jsou fotografie René Carana z celého průběhu letošního FPP2011.

Video – vyhlášení výsledků

3. listopad 2011 23:35 zdroj ČTK

Výsledky ankety Český papaláš 2011

3. listopad 2011 23:12 Tak a je dohlasováno, spočteno, vyhlášeno.. a zde to je vše popořadě, jak to letos dopadlo..

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku.

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu.

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se?

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Transparency International

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Mladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
HB PrintRadio BeatVYMĚŇTE POLITIKY

2009 – 2011 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia