Úvodní stránka → Novinky

Novinky

Zítra začínáme.. Nejdřív na náměstí a potom od 19h v Alfě s Davidem Černým a dalšími..

Tak už se to blíží.. Zítra v 16:30h začne vernisáž společné výstavy na náměstí Budovatelů (možná jste si už všimli, že na náměstí cosi vyrostlo) a pak od 19h v kině a klubu ALFA. Všechny srdečně zveme! dočti to »

Koncert v Praze

Iniciativy Vyměňte politiky.cz, Defenestrace2010, Hele vol!, Máš hlas, tak ho použij! a Volte nevyvolené! (sakra to je vykřičníků..:)) pořádají 25.5.2010 koncert v Praze na výstavišti. dočti to »

Vernisáž na náměstí přesunuta na pondělí

Oznamujeme všem, že vernisáž monumentu ze dřeva a rašeliny a dvou dalších výstav na náměstí Budovatelů, která byla původně plánována na středu, se přesouvá na pondělí 31.5.2010 od 16:30h. Všechny tři výstavy jsou velmi zajímavé, tak se určitě přijďte podívat. Bude to stát za to.. dočti to »

Vyměňte politiky!

Už jste možná slyšeli nebo četli o aktivitě Vyměňte politiky.. Nebo ne? Tenhle nápad stejně jako Defenestrace2010 může pomoci politické kultuře v ČR a trochu více zamíchat kartami, než by si leckteří přáli. A karty už brzo budeme míchat my všichni. dočti to »

Zaujalo nás – Defenestrace 2010

Přišla nám mailem informace o zajímavém nápadu prof.Františka Janoucha, týkajícího se letošních parlamentních voleb a důsledného využití možností našeho volebního zákona a preferenčních hlasů.. DEFENESTRACE 2010 podle Járy Cimrmana. dočti to »

Anketa Český papaláš 2010 dnes nastartovala..

Dnes, na čarodejnice, bylo zahájeno hlasování v anketě Český papaláš 2010 ve všech čtyřech kategoriích i v soutěži o nehustější remix politického projevu. dočti to »

Čerstvá prasárna – Studentské volby a MŠMT

V pátek proběhla médii celkem nepozorovaně zpráva, ze které na nás jakoby dýchlo něco z nedávné minulosti ČR.. Vlastně ČSSR. A podivného vnímání demokracie. Jak soudruzi říkávali „demogracie“. Ministryně školství podlehla tlaku politiků a zrušila záštitu Ministerstva školství nad Studentskými volbami – velmi zajímavým projektem, který již tradičně běží ve většině vyspělých demokraciích v Evropě i v Severní Americe. Co to znamená? dočti to »

Jak jsme u Ester nahrávali spot..:)

I letos bude ve spotu do rádií i videospotu znít hlas Ester Kočičkové. A stejně jako loni proběhlo nahrávání u Ester doma. Tentokrát s cedníkem.. (FOTO uvnitř) dočti to »

Nominace na Českého papaláše mají v rukou studenti

..tato informace, která proběhla minulý týden médii možná mohla někoho zmást. Měl jsem dokonce i jeden naštvaný telefonát, tak to zkusím osvětlit. dočti to »

Z došlé pošty – první remixy!!!

..tak už začaly chodit první remixy do soutěže Grand Prix Papaláš super remix. Tady je jako ochutnávka jeden z nich.. Příjemnou zábavu..:) dočti to »

Dnes nastartovala soutěž o nejhustější remix politického projevu

Dnes, v den výročí „Vítězného února“ začala soutěž Festivalu politické písně Sokolov 2010 a největšího hudebního webu v ČR Bandzone.cz o nejhustější remix politického projevu „Grand Prix Papaláš super remix“. dočti to »

Na „kontě FPP2010“ je už 11tisíc korun! Děkujeme za podporu!

Od drobných přispěvatelů se nám, na našem kontě sešlo k dnešnímu dni už 11tis.korun. dočti to »

1234

Novinky

Fotogalerie z Festivalu politické písně Sokolov 2011

4. listopad 2011 23:41 Zde jsou fotografie René Carana z celého průběhu letošního FPP2011.

Video – vyhlášení výsledků

3. listopad 2011 23:35 zdroj ČTK

Výsledky ankety Český papaláš 2011

3. listopad 2011 23:12 Tak a je dohlasováno, spočteno, vyhlášeno.. a zde to je vše popořadě, jak to letos dopadlo..

Napsali o nás

Papaláš roku je Klaus, porazil Ratha. ‚Bodoval‘ i John

3.11.2011 – lidovky.cz – Prezident Václav Klaus byl na základě internetového hlasování zorganizovaného pořadateli Festivalu politické písně Sokolov 2011 vyhlášen Papalášem roku.

Papaláše roku vyhrál Klaus, skokana má John. Prasárnou je koalice v Praze

3.11.2011 – idnes.cz – V internetové anketě o Českého papaláše roku 2011 zvítězil prezident Václav Klaus, druhou příčku obsadil hejtman David Rath. Prasárnou roku pak Češi vybrali vznik politické koalice na pražském magistrátu.

Klaus papaláš, Paroubek baleťák

4.11.2011 – tyden.cz – Glosa Martina Ferndrycha – Uživatelé kompjůtrů zvolili v internetové anketě Festivalu politické písně Sokolov 2011 papalášem roku prezidenta Václava Klause. Strefili se?

Menu

Další ročníky

Zasílání novinek

Odkazy

Oficiální stránky města Sokolov

Transparency International

Ester Kočičková

Česká televize, pořad Retro – O festivalu politické písně Sokolov

STRÁNKY ARCHIVOVÁNY NÁRODNÍ KNIHOVNOU ČR

náhled tisku | tisknout | nahoru

Mladá Fronta DnesMěsto SokolovRespekt
HB PrintRadio BeatVYMĚŇTE POLITIKY

2009 – 2011 © Festival politické písně Sokolov
Prohlášení o přístupnosti
Webmaster: Vistamedia